top of page

Corso di disegno professionale online LIVE

Pubblico·75 membri

Plugin Rotobrush After Effects Cs3 80 REPACK


  • Popular ArticlesVideohive Minimal Titles 1,0 After Effects

  • Videohive Various Titles 13

  • Videohive Typo Promo Reels / Shorts / Tik Tok

  • Videohive World Map Connetction Kit

  • Videohive Minimal Business Logo 42997828

AdvertisingShareAE Tag cloud PowerVideohive Power 13-01-2018, 06:41 Category: after effects project Video Displays
Plugin Rotobrush After Effects Cs3 80After Effects Hakkında araştırma yaparken rastladım bu siteye aradım görüştüm gerçekten canlı destek ve savaş bey epey yardımcı oldu after effects hakkında çok az denilebilecek kadar bilgim var umarım yararlı olur ve buraya yazarım Kargonun gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum..


Gerçekten verilen parayı sonuna kadar hak eden bir set. Alalım 3 hafta olmasına rağmen göstermiş olduğum gelişim son derece tatminkar. Sabırsızlıkla ileri düzey CS5 after effects eğitim seti bekliyoruz. Böyle bir set hazırlıyormusunuz bizi bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Emeği geçen herkese teşekkürler.


MUHTEŞEM Bu mükemmel setleri hazırlayan Savaş Kımıl hocam başta olmak üzere Yusuf Özkoyuncu,Onur Yıldırım hocalarıma ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Ben 3ds max,auto-cad,after effects ve max animasyon eğitim setlerini aldım.Yetmedi Savaş hocamı arayarak Adobe Photoshop eğitimi içinde yardım istedim.Eğitim setini hazırladıklarını öğrendim. Bukadar açgözlü oluşumun nedeni mi? Çünki eğitim setleri birer harika. Bu setlere çalışıp öğrenmemek imkansız.Hele çalışırken sıkılmanız mümkün değil.Setlerin ücretleri ise bu muhteşem eğitim karşısında senbolik rakam gibi. Takıldığım konularda gerek web sitesi:Sanalogretim.com gerekse telefon aracılığı ile anında yardım almam muhteşem. Bana sorarsanız bir an bile düşünmeden alın derim,sonra zaten vazgeçemeyeceksiniz.


Info

Benvenuto/a nel gruppo! Puoi connetterti ad altri iscritti, ...
bottom of page